Auto-dozor

Kupujete ojetý vůz a chcete mít co největší jistotu, že je v pořádku? Nechte si ho zkontrolovat zkušeným technikem, který je vždy na vaší straně.

1. Předběžná konzultace ZDARMA

Náš technik vám nejprve zdarma a nezávazně poradí s výběrem vozu, nebo vám posoudí automobil, který jste si již vyhlédli. Vyvarujete se tak zbytečnému hledání a prohlídkám vozů, které jsou poruchové, předražené, nebo mají jiné závažné nedostatky. Ze zkušeností víme, že takových vozů je bohužel většina.

2. Fyzická prohlídka

Pokud se u vybraného vozu zdá vše v pořádku, naplánuje s vámi technik prohlídku vozu přímo v místě prodeje. Při prohlídce důkladně zkontroluje jeho technický stav a provede testovací jízdu. Výsledek prohlídky vám podrobně vysvětlí a dá jasné doporučení, zda se jedná o dobrou koupi. Pokud jede technik na obhlídku sám zasílá vám popis stavu vozidla, fotografie a videa spolu se sepsaným protokolem o obhlídce vozidla.

Ojetá auta kontrolujeme velice důkladně

Najeté kilometry

Díky kombinaci online dostupných údajů o historii vozu a fyzické prohlídce posoudíme skutečný stav najetých kilomentrů. Podle posledních statistik jezdí v ČR téměř polovina vozu se stočeným tachometrem!

Odhalení havárie

Změříme sílu laku, abychom odhalili případnou nepřiznanou havárii vozu, která může mít vliv na funkčnost vozu a samozřejmě i na prodejní cenu.

Zkušební jízda

Samozřejmou součástí prohlídky je zkušební jízda. Posoudíme start a chod motoru za studena a při zátěži. Při jízdě prověříme přesnost řízení, převodovky a spojky a vyzkoušíme akceleraci, turbo/kompresor a účinnost brzd. Vyzkoušíme také funkčnost výbavy vozidla + vyčtení paměti závad z řídících jednotek vozu.

Nutné servisní úkony

Po kontrole vozu vás upozorníme na případné nalezené nedostatky a nutné servisní úkony. Samozřejmě vám také řekneme, kolik asi budou tyto servisní úkony stát.

Sleva

Téměř vždy technik odhalí nějaké drobné závady, které sice nejsou důvodem k odmítnutí vozu, ale při jednání s prodejcem jsou jasným argumentem pro získání slevy. Když se nám podaří slevu vyjednat, ve většině případů nejenže pokryje náklady na kontrolu vozu, ale často ušetříte mnohem víc! Slevu vám nemůžeme slíbit, ale určitě se o ní pokusíme.

Jasné doporučení

Nebudeme si hrát na konzultanta a dávat ruce pryč od rozhodnutí. Technik vám jasně řekne svůj názor na vůz a jeho doporučení, jestli se jedná o dobrou koupi nebo ne. Samozřejmě skryté vady jsou skryté proto, že není možné je odhalit. Ani profesionál Vám nezaručí 100% funkčnost vozu po určité době provozu. Naše služby jsou spojené s maximální snahou eliminovat rizika číhající na zákazníka.